Kadıköy Freelance Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım

Bireysel ya da kurumsal olması fark etmeksizin günümüzde rekabetçi olmak isteyen bir markanın dijital dünyada var olmaya önem vermesi gerekir. Bu anlamda kimliğinizi yansıtan bir internet sitesinin hedef kitlenize ulaşmanızı büyük ölçüde kolaylaştırdığını söylemek mümkündür. Bu noktada Günay Medya olarak Kadıköy Freelance web tasarım hizmetleri ile sizlere geniş kapsamlı bir destek sunduğumuzu vurgulamak isteriz. Markanızın dijital kimliğinin oluşmasında bizimle iş birliği yaparak hedeflerinize çok daha hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bir internet sitesini en basit haliyle fiziksel bir mağaza gibi ele alabilirsiniz. Ancak fiziksel mağazanızın aksine web siteniz yalnızca sokağınıza değil, bütün dünyaya açılır. Bu açıdan sunduğunuz hizmetlerden yararlanmak isteyen ya da düşünce ve deneyimlerinizi aktarmayı amaçladığınız insanlara çok daha kolay ulaşma fırsatınız vardır. Özellikle günümüzde internetin gündelik hayatın bir parçası olduğunu göz önüne alırsak bu durum fırsattan çok bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Mağazanız karmakarışık bir haldeyken müşterilerinizi ağırladığınızı düşünün. İnternet sitesi söz konusu olduğunda da durum farklı değildir. Böylesine bir dağınıklık hem görsel hem de işlevsel olarak kullanıcı deneyimini baltalayacaktır. Bu nedenle tıpkı fiziksel bir mağazada olduğu gibi internet sitenizin de iyi bir planlamayla ele alınması gerekir. İşte tam da bu noktada Günay Medya olarak sizlere verimli bir iş ortaklığı önermekteyiz.

İyi Bir Web Tasarım Neleri Barındırır?

Dijital dünyaya ilk adımlarınızı atıyorsanız kaliteli bir web tasarım hizmetinin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmiyor olmanız doğaldır. Nitekim teknik açıdan bazı standartlar olsa da iyi bir web tasarımın kesin bir formülü olmadığını da itiraf etmek gerekir. Ancak bu noktada tecrübeli ve profesyonel bir web tasarım desteğinin ihtiyaçlarınızı daha doğru bir biçimde karşılayacağı da açıktır. Çünkü tasarım sürecinde analiz edilmesi gereken pek çok faktör söz konusudur. Bu doğrultuda iyi bir web tasarım hizmetinin barındırdığını bazı özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle bir tasarımın iyi olarak nitelendirilebilmesi için marka hedefleriyle uyumlu olması şarttır. Bu nedenle tasarım ekibinin site sahibiyle sürekli görüş alışverişi yaparak taleplerini göz önünde bulundurması gerekir. Aksi takdirde ortaya çıkan sonuç kötü bir sürprizin ötesine geçmeyecektir.
  • Buna ek olarak tasarım ekibinin markanın sektörel pozisyonunu da doğru bir biçimde analiz etmesi şarttır. Rakip firmalar, hedef kitle ve buna benzer faktörler markanızın dijital kimliğini inşa etmede büyük role sahiptir.
  • Görsel açıdan son yılların yükselen trendinin basit ancak etkileyici tasarımlar olduğunu söylemek mümkündür. Bu doğrultuda web tasarım sürecinde planlı boşluklar, anlaşılabilirlik ve temiz bir görünüm oldukça önemlidir.
  • Ayrıca günümüzde mobil uyumluluğun da bir web sitesi için olmazsa olmazlardan biri haline geldiğini vurgulamak gerekir. Bu nedenle responsive tasarımlara yönelerek kullanıcı deneyimini göz önüne almak şarttır.
  • Pek çok insan web tasarımın yalnızca sitenin görselliğiyle ilgili olduğunu düşünür. Ancak bu oldukça büyük bir yanılgıdır. Aksine web tasarım bir sitenin görsel ve işlevsel tüm noktalarının kurgulanmasıdır. Bu doğrultuda iyi bir web tasarım hizmetinin performans ve işleyiş açısından kusursuz bir site ortaya çıkarması gerekir.
  • Son olarak iyi bir web tasarım hizmetinin teslim tarihlerine sadık kalması gerektiğini de vurgulamak isteriz. Bu anlamda Günay Medya olarak sizlere en ideal hizmeti sunmak için özverili bir çalışma göstermekteyiz.

Web Tasarım Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

Yukarıda bir internet sitesini fiziksel bir mağazaya benzetmiştik. Bu anlamda internet dünyasını da her türden işletme ve yaşam alanının bulunduğu son derece geniş bir şehir merkezine benzetebiliriz. Buna bağlı olarak internet dünyasındaki ihtiyaçlar da neredeyse sınırsızdır. Nitekim aynı durum web tasarım söz konusu olduğunda da geçerlidir. Günay Medya olarak Kadıköy Freelance web tasarım hizmetleri kapsamında sizlere sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Markanızın dijitalleşmesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda yanınızda olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu anlamda logo tasarımından font seçimine her detayın markanızın yüzü haline geleceğinin bilincinde hareket etmekteyiz.
  • Farklı hedeflere sahip site tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş ekibimiz E-Ticaretten kişisel bloglara, turizm acentalarından haber sitelerine kadar her alanda profesyonel bir destek sağlamaktadır.
  • Web tasarım sürecinde sitenizi SEO açısından da ele almaktayız. Bu anlamda sayfa hiyerarşisi ve site içi bağlantılarla sizlere Google’da öne çıkmanıza uygun altyapıyı oluşturmaktayız.
  • Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Listelediğimiz noktaların dışında kalan tüm web tasarım ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Ara