fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tecrübeyi, kaliteyi elde etmek adına harekete geçiren bir dijital ajans olma anlayışı ile size dijitalde kusursuz seçenekler vaat ediyoruz! Günay Medya olarak uzun yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde ulusal markalara hizmet verirken başarımızı daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyoruz. Dijital pazarlama konusunda hizmetlerimizi en iyi noktaya taşırken aynı zamanda beklentilerinize %100 cevap verecek alternatifler sunuyoruz.

Google Ads Danışmanlığı, SEO Danışmanlığı ve Web Tasarım çözümlerinde fark yaratan bir marka olmayı temel prensibimiz kabul ediyoruz. Üstelik güven, kalite ve başarı odaklı ilkelerimiz çerçevesinde dijital ajans olma bilincini sürdürmeyi başarıyoruz. Size de kaliteden maksimum derecede yararlanmayı sağlayacak çözümler sunma imkânı tanıyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken dijital performanslarını da yukarı taşıyoruz. Bunu yaparken bütçe odaklı düşünmeyi ve sektörün fark yaratan hizmetlerini de sunmayı ihmal etmiyoruz. Günay Medya olarak ‘Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim’ diyoruz!


Ekibimiz?

ertugrul gunay

Ertuğrul Günay

Kurucu / Founder
berkay ergun

Berkay Ergün

Full Stack Developer
Selçuk Çomoğlu

Selçuk Çomoğlu

Digital Marketing Specialist

Web Tasarım

Google Seo & Adwords

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Pazarlama

Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al