Biz Kimiz?

Tecrübeyi, kaliteyi elde etmek adına harekete geçiren bir dijital ajans olma anlayışı ile size dijitalde kusursuz seçenekler vaat ediyoruz! Günay Medya olarak uzun yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde ulusal markalara hizmet verirken başarımızı daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyoruz. Dijital pazarlama konusunda hizmetlerimizi en iyi noktaya taşırken aynı zamanda beklentilerinize %100 cevap verecek alternatifler sunuyoruz.
Google Ads Danışmanlığı, SEO Danışmanlığı ve Web Tasarım çözümlerinde fark yaratan bir marka olmayı temel prensibimiz kabul ediyoruz. Üstelik güven, kalite ve başarı odaklı ilkelerimiz çerçevesinde dijital ajans olma bilincini sürdürmeyi başarıyoruz. Size de kaliteden maksimum derecede yararlanmayı sağlayacak çözümler sunma imkânı tanıyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken dijital performanslarını da yukarı taşıyoruz. Bunu yaparken bütçe odaklı düşünmeyi ve sektörün fark yaratan hizmetlerini de sunmayı ihmal etmiyoruz. Günay Medya olarak ‘Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim’ diyoruz!

Bilgi için tıklayın

Ekimiz

Güvenilir bir ekip arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Founder

ERTUĞRUL GÜNAY

Full Stack Developer

Selçuk Çomoğlu

dogan aydemir

Backend Developer

Doğan Aydemir

Hesap Bilgi

Qnb en para

ERTUĞRUL GÜNAY

TR51 0011 1000 0000 0081 8492 57