fbpx

Sosyal Meyda Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılık

Günümüzde en önemli pazarlama araçları arasında sosyal medya yer alır. Bu sebeple ürün satışı, hizmet satışı ve tanıtım yapmak isteyen kurum ve bireylerin öncelik olarak doğru bir sosyal medya yönetimi hizmeti alması gerekir. Sosyal medya yönetimi, sadece gönderi ve diğer paylaşımlar ile yapılmamaktadır. Bu noktada reklamcılık, hedef kitle planlaması ve içerik planlaması ve benzer konuların da dikkate alınması gerekir.

Doğru bir sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmetinden faydalanmak isteyen hesapların, profesyonellerden destek alması gerekmektedir. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınız Günay Medya tarafından karşılanmaktadır. Siz de Günay Medya’yı tercih ederek tüm sosyal medya mecralarında daha güçlü bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılık Nedir?

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve LinkedIN gibi çok sayıda uygulama sosyal medya olarak adlandırılır. Bu uygulamalar yani sosyal medya mecraları, çok sayıda kullanıcıya ve hesaba hizmet vermektedir. Günümüzde çok sayıda bireyin ve kurumun sosyal medyayı kullanması bu mecranın pazarlama ve tanıtım için en güçlü yollardan biri olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple de devreye sosyal medya yönetimi girmektedir.

Özellikle sosyal medya hesaplarının daha hızlı büyümesi, daha fazla takipçiye sahip olmak, bu mecralar üzerinden ürün ve hizmet satmak gibi amaçları olan kişilerin doğru bir sosyal medya yönetimi yapması gerekir. Bu noktada sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmetleri devreye girmektedir.

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmeti Günay Medya tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz bu hizmet, sosyal medya hesaplarınızın belirli planlar dahilinde yönetilmesini ve yine bu yönde çeşitli reklam çalışmalarının yapılmasını sağlamaktadır. Tamamen sosyal medya uzmanlarımız tarafından uygulanan yönetim ve reklamcılık adımları, hesaplarınızın kısa süre içerisinde belirlenen hedeflere ulaşmasına olanak sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi, her hesap için farklı planlamalar doğrultusunda yapılmalıdır. Bu sebeple Günay Medya her kullanıcı için farklı planlar ve adımlar belirlemektedir. Bu adımlar genel olarak şu şekildedir;

 1. Hedef kitle belirleme

Sosyal medya hesabının yönetilmesi ve çeşitli reklam çalışmaları için atılması gereken ilk adım hedef kitle belirlemek. Hedef kitle; yaş, cinsiyet ve ilgi alanları doğrultusunda belirlenmektedir. Bu adım, Günay Medya bünyesinde bulunmakta olan sosyal medya uzmanları tarafından tamamen profesyonel

 1. İçerik yönetimi

Sosyal medya hesaplarının doğru bir şekilde yönetilebilmesi adına firmamız Günay Medya birçok adım atmaktadır. Bu adımlar arasında içerik yönetimi de yer alır. Bu aşama, kaliteli ve ilgi çekici içeriklerin nasıl oluşturulacağı hakkında detaylı planlamaları baz alır. Ayrıca içeriklerin hangi saat aralıklarında paylaşılacağı gibi çok sayıda nokta da bu adımda belirlenmektedir.

 1. Rakip analizi

Hedef kitleniz doğrultusunda sizlerle aynı sektörde bulunan rakiplerinizin analizi de sosyal medya uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bu adımda rakipler analiz edilerek hesabınızı daha fazla ön plana çıkmasına olanak sağlar.

 1. Reklam Yönetimi

Hizmet ya da ürün pazarlamak amacıyla yapacağınız tanıtım çalışmalarının da doğru bir şekilde yapılması gerekir. Bu noktada gerekli reklam yönetim hizmeti de firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bu adımda belirlediğiniz hedef kitleye ulaşmanız daha kısa süre içerisinde gerçekleşir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılık Fiyatları Ne Kadar?

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmeti veren Günay Medya, her zaman uygun fiyat garantisi altında destek sağlamaktadır. Sizlere sunulan bu hizmetin fiyatları belirli faktörler doğrultusunda değişiklik gösterir. Bu faktörler genel olarak şu şekildedir;

 • Belirlenecek olan hedef kitle,
 • Sosyal medya yönetimi ve reklam çalışmaları için belirlenen süre,
 • Hesabın ulaşmak istediği etkileşim ve takipçi sayısı,
 • Hizmet ve ürün satışı için ayrı olarak yapılacak çalışmalar
 • Hesap ve kullanıcı hedefleri,

Yukarıdaki faktörler başta olmak üzere birçok faktör doğrultusunda sosyal medya yönetiminin fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak Günay Medya’yı tercih ederek uygun fiyatlardan ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Günay Medya Hizmetlerinden Nasıl Faydalanırım?

Firmamızın sizlere sunmakta olduğu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bizi tercih etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 1. Web sitemiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişim kurun,
 2. Ardından sosyal medya yönetimi ve diğer tüm hizmetlerimiz arasından hangisini tercih edeceğinizi bizi iletin,
 3. Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın,

Yukarıdaki adımları uygulayarak sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al