Kurumsal web tasarımı hizmetlerinden yararlanarak internet ortamında daha kaliteli ve güçlü bir görünürlüğe sahip olabilirsiniz. İnternetin sadece bir iletişim aracı değil ticari ve kurumsal nitelikler de taşıyan bir yer olması kurumsal web tasarım gibi oldukça değerli konuların gündeme gelmesine neden oluyor. Peki, bu tasarım çözümleri aslında ne? Günay Medya ile kusursuz bir tasarım sürecini yaşamaya hazır olun!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

İşletmelerin dijital dünyada varlıklarını ispat etmeleri ve tüketici ile buluşmaları amacıyla başvurdukları web tasarım çözümleri kurumsal web tasarımı olarak adlandırılmaktadır. İnternetin dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılması işletmeleri internette görünür kılmayı şart koşar.

İşletmeniz ister yerel ister küresel manada hizmet veriyor olsun tüketicilere ulaşmak için web sitesi şart. Fiziki bir işletmeniz olması ya da personelinizin olup olmamasına bakmaksızın bütün operasyonlarınızı sürdürmek adına dijital alt yapı şarttır. Hem bir pazarlama aracı hem de sanal bir vitrin olan kurumsal web sitesi sayesinde marka bilinirliğinizi arttırın. Üstelik insanların markanıza dair bilgi sahibi olması mümkün olur.

Kurumsal web sitesinin markayı yansıtması ve kaliteli bir sonuç ortaya koymak adına tasarlanmış olması gerekir. Aksi takdirde markanızı çok doğru bir şekilde yansıtmayan bir web sitesine sahip olmanızın sizin ya da işletmeniz için çok büyük bir etkisi olmayacaktır. Arama motorunda görünür olacak ve sizi tüketicilerinizle buluşturacak bir web sitesine sahip olun.

Formu Doldurun Sizi Arayalım
Kurumsal tasarım çalışmaları konusunuda daha fazla bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım.


Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal web tasarım konusunda başarılı bir çözüme ulaşmak adına harekete geçmek istiyorsanız işletme ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. İşletme ihtiyaçlarını belirleyerek kaliteli ve düşük maliyetli bir kurumsal web sitesi için farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Hazır site uygulamaları son dönemde çok yaygın olsa da kurumsallığınızı yansıtacak bir çözüm için Bizimle iletişime geçerek kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım ile İlgili Olmazsa Olmaz 10 Özellik
Web tasarım konusunda birbirinden özel çözümler ile alakalı kaliteye ulaşmak adına aşağıdakileri

  • Web tasarım çözümlerinde telefon, tablet ve diğer cihazlar ile alakalı tam uyumluluk gösteren çözümlere başvurmak gerekir,
  • Tasarımda anlaşılabilirlik ve kolay kullanım olanakları ön planda olmalıdır,
  • Kurumsal kimlik ile uyumlu ve işletmenizi yansıtan çözümler sağlanmalıdır,
  • Tüketicilerin firmanızla iletişime geçebilmesi adına gerekli araçlar bulunmalıdır,
  • Sitede kullanılan bütün içerikler kurumsal kimliği yansıtacak şekilde olmalıdır,
  • Sayfa yüklenme hızı konusunda oldukça başarılı bir performans elde edilmelidir,
  • Kurumsal sayfalar olarak da bilinen hakkımızda, misyon – vizyon ile iletişim çalışmaları mutlaka sayfada yer almalıdır,
  • Ürün ve hizmet sayfalarının oluşturulması sağlanmalı mevcut sayfa yapıları daha kaliteli olmalıdır,
  • Yönetim paneli çok kullanışlı olmalı ve yeni sayfa eklemeleri yapmak kolay olmalıdır,
  • İçerikler ve tasarım konusunda özgün seçeneklerden yarar sağlamalı kesinlikle kopya içerik eklenmemelidir.

Web Tasarım Projelerimiz

miray tour
baubelt demo
it-plus
Akal Mühendislik ve Makina
lotta asansör

Kurumsal Web Tasarımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular?

Kurumsal web tasarım hizmeti kimler içindir?

Web tasarım çözümlerinde kurumsal seçeneklere başvuracaksanız bir işletmenizin olması ve kurumsal bir kimlik oluşturmaya çalışmanız sizin adınıza yeterli olacaktır.

Kurumsal web tasarım fiyatları ne kadardır?

Web tasarım çözümlerinde fiyatların belirlenmesi noktasında net bir listeden söz etmek mümkün değildir. Bu kapsamda kurumsal web tasarım fiyatları ile alakalı Günay Medya ile iletişime geçmeniz değerlidir.

Kurumsal web tasarım firması neler vaat eder?

Kurumsal web sitesi tasarlatmak istiyorsanız kaliteli bir web tasarım firması ile iş birliği yapmalısınız. Üstelik bu konuda Günay Medya, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verirken kaliteden yana tercih kullanmanız adına da oldukça başarılı alternatifler vaat eder.

Web tasarım ve kurumsal çözümlerle alakalı aklınıza takılan hemen her konuda bizimle iletişime geçerek kaliteden yararlanmalısınız.
Günay Medya size sıradan web tasarım çözümlerinden çok daha fazlasını sunar!

Seo uyumlu web tasarım nedir?

Seo uyumlu web tasarım web sayfanızın google ile uyumlu optimize olmuş hızlı özgün ve mobil uyumlu web sitelerinin genel tanımıdır. Bu sayede google’da daha rhat bulunabilir ve satışlarınızı artturabilirsiniz.