wordpress

WordPress ülkemiz genelinde ve global anlamda en fazla tercih edilmekte olan sistemler arasında yer almaktadır. Bu sistem php yazılım dili ile kodlanmıştır. Kurumsal firmalar, bireysel kullanımlar olmak üzere her alanda tercih edilebilecek bir alt yapıya sahiptir. Her türlü sisteme entegre edilebilecek bir alt yapıya sahiptir. WordPress tasarım bakımından da rahatça şekillendirilebilmekte olan bir sistemdir.

Tek kolon, çift kolon ve üç kolon olmak üzere üç farklı gruplandırma ile tasarım imkânına sahip olduğumuz wordpress ile ilgili olarak Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkışını kolaylaştıracak bir alt yapıya sahip olması ile bilinir.

Kolay bir şekilde tüm güncellemelerin yapılmakta olduğu bilinir.

Kurulum maliyetleri ve kullanım maliyetlerini minimize etmek isteyen firmalar için tavsiye edilmekte olan wordpress tasarımları için dilerseniz ilk olarak Günay Medyanın sizlere sunuyor olduğu referansları inceleme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmek isterseniz iletişim paneli üzerinden Günay Medya’ya ulaşabilirsiniz.

WordPress GPL lisansına sahip olması ile bilinmekte olan php ve MySQL tabanında hazırlanmış bir cms sistemdir. Bu sistem açı kaynak kodlu bir alt yapıya sahip olduğu için geliştirmeye elverişli bir kök dizine sahiptir. Ayrıca arama motorları tarafından en hızlı şekilde indexlenmekte olan yapıya sahip olduğu için özellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilmekte olan bir sistemdir. Tercih edilecek sistem üzerinde firmanızın niteliklerine uygun bir şekilde WordPress Tasarım isterseniz Günay Medya sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır.