webyazilimmWeb yazılım, bir web sayfasının yazılım dilinin belirlenmesi sürecinden world wide web (www) formatında domain ismine kadar alınması sürecini kapsayan çalışmaların bütününü insanlara sunmaktır.

Bu süreçte yapılmakta olan çalışmalar ise şu şekilde sınıflandırılır;

  • Ø Firma ya da bireyler için alan adı seçimi yapılır.
  • Ø Sunucu ile DNS bağlantıları sağlanır.
  • Ø İlgili firma için yazılım süreci başlar.
  • Ø Görsel tasarımlar hazırlanır.
  • Ø Kullanım alanına göre uygun dillerde web yazılım hazırlanır.
  • Ø Bir bütünlük sağlanır ve müşteriye sunulur.

Milyonlarda tekil ziyaretçiye hitap etmekte olan web siteleri genellikle php alt yapısından oluşturulmaktadır. Bu yazılım dili sistem yükünü minimize ederek, tabloları en iyi şekilde sıkıştırarak hızlı bir sayfa gösterim sürecine sahiptir.

Düşündüğünüz web yazılımı alt yapısı ve projeleriniz için Günay Medya sizlere en kısa zaman dilimi içinde kusursuz hizmet sağlamayı taahhüt etmektedir. Web projeleriniz ile ilgili yapılacak çalışmalarda amacına uygun bir alt yapıya sahip olmasını sağlarken görsel anlamda üst düzey bir sunum imkânı oluşturmaktadır.

Günün her saatinde potansiyel müşterileriniz için kusursuz bir hizmet sağlarken size erişebilecekleri bir alt yapı kurulumu sağlanmaktadır. Kesintisiz bir şekilde yazılımınızın aktif olabilmesi için sunucu hizmetleri sağlanmakta ve tercih edilecek yazılım alt yapısına göre işlemler uygulanmaktadır.

Web yazılım alanında Günay Medya’yı tercih edenler daima bir adım öndedir. Bunun en temel sebebi hız, kalite ve ekonomik fiyat politikalarıdır.