Tanıtım Filmi

tanitim reklam filmiDrone çekiminin yanı sıra çekim için kiralanacak olan dronenin kalitesi de önemli bir ayrıntıdır. Firmamız, drone çekimi ve kiralama hizmeti için DJİ Phantom 4 Advanced drone kullanmaktadır. Bu model drone ile muhteşem havadan çekim imkanı elde edilmektedir. Üzerinde yer alan yüksek teknolojili drone ile çok net görüntülerin elde edilmesi söz konusudur. Phantom 4 Advanced ile havadan görüntüleme yöntemi kullanılarak estetik bir görüntünün elde edilmesi mümkündür. Droneler, havadan görüntü alınmasını sağlayan gelişmiş teknolojilere sahip bir cihazdır. Bu cihaz, uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Bu cihazlara yerleştirilen kameralarla birbirinden özel çekimler yapılabilmektedir. Havadan titreşimsiz görüntü alınmasını sağlayan droneler, bir kamera operatörü ve bir drone operatörü tarafından kullanılmaktadır.
Firmamızdan DJİ Phantom 4 Advanced model drone kiralandığında reklam, tanıtım filmi, havadan canlı yayın hizmeti, dizi çekimleri, klip çekimleri, sinema filmlerini havadan çekilebilmesi mümkün olmaktadır. Ülkenizde havadan çekim yapan kişi ve kuruluş sayısı azdır. Ayrıca bunların arasında çok az bir kısmı profesyonel hizmet vermektedir. Firmamız, bu profesyonel kiralama ve çekim işlemi yapan profesyonel kuruluşların arasında yer almaktadır. Drone ile yapılan çekimlerin kusursuz olması gereklidir. Aksi takdirde ödenen ücret heba olmaktadır. Bu nedenle hizmet almadan önce firmanın referansları incelenmelidir. Firmamız, güçlü referanslara ve gelişmiş teknik bir altyapıya sahip olan, sektördeki önemli kuruluşların başında gelmektedir. Üstün hizmet anlayışı ile kusursuz teknolojiyi buluşturan firmamız, hizmet kalitesi ile de fark atmaktadır.

Firmamızın kiralama ve çekim hizmetinde kullandığı DJİ Phantom 4 Advanced drone, gelişmiş özelliklere sahip bir cihazdır. 4 k/ 60fps video ve 13 fps’de seri çekim yapabilen dahili bir kamera ile donatılan bu cihaz son derece hafiftir. Kamera ise hızlı hareket eden nesnelerin görüntülerinin dahi net bir şekilde elde edilmesini sağlayan bu cihaz, profesyonel bir personel tarafından kullanıldığında çok daha net sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız, her tür organizasyon için drone kiralama hizmetini drone ve kamera operatörü ile sunmaktadır. Bu sayede çekim anında herhangi bir olumsuz durumun ortaya çıkması engellenmiş olmaktadır.

ARA TEKLİF AL