Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım ve Diğer Konular ile ilgili sıkça sorulan sorular?


Web tasarım süreci şahsım ile yapacağınız kısa bir ilk görüşmeden sonra başlıyor bu görüşemeden sonra ihiyaçlarınız belirlenir ve sektörünüz araştırılarak size uygun web tasarım demosu hazırlanır.

Freelance web tasarım firmaların yada markanız için tercih etmeniz gereken serbest bir çalışma modelidir. Bu çalışma modeli diğer kurumsal ajanslara göre daha ekonomiktir.

Bu çalışma modelinde fiyatlar projenin büyüklüğüne ve site eklenecek ürün ve içerik miktarına göre değişiyor. Web tasarım paketleri One- Page Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, ve E-Ticaret sayfası olarak 3’e ayrılıyor, bu bağlamda seçeceğiniz paket fiyatı belirlemekte büyük rol oynuyor.

Web sitenizi güncellemeniz için sitenizde admin panel var. Bu panelde sınırsız sayfa ekleme, Ürün ve Kategori ekleme, Resim ekleme gibi bir çok özellik mevcut, Panel eğitimi ile ilgili desteği biz ücretsiz olarak veriyoruz.

Hayır, Freelance web tasarım olarak: Google SEO Optimizasyonu, Adwords reklamcılığı, Projeye göre Sosyal Medya Yönetimi’de yapmaktayız.

Web siteniz Dünyanın en iyi içerik yönetim sistemi olan, WordPress alt yapısı ile kodlanır.
Dünyadaki en iyi 10 milyon web sitelerinin %31’i wordpress kullanıyor, Bu açıdan hem SEO hemde hız açısından oldukça iyi bir alt yapıya sahiptir.

Google search optimization yani diğer adı ile SEO google’da istediğiniz anahtar kelimede çıkmanızı sağlayan bir optimizasyon işlemleridir. Bu çalışmada site içi ve site dışı olmak üzere bir takım çalışmalar yapılır ve tarafınıza raporlanır.

Günay Medya yaklaşık 11 yıllık deneyim ile sektörde başarılı işlere imza atmıştır.
Farkımız çalışma modelimizi birebir güven alt yapısı ile oluşturup müşterilerimiz ile birebir ilgilenmekte ve her zaman ulaşabilir olmaktayız. Bu açıdan bize ulaşabilirsiniz.

Open chat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?