kurumsal marka tescili

Marka tescili;

Markanızı oluşturmak ve fikir haklarını elde etmek için çalışmalarınızın (TPE) Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmesi gerekmektedir. Bilim ve sanayinin çok daha iyi yerlere gelebilmesi için, hizmet sektörünün çok daha iyi bir mekanizma ile işleyebilmesi için marka tescili yaptırmanızda fayda vardır.

Günay Medya hangi hizmetleri sunuyor?

1-      Tasarım tescili

2-      Marka patent

3-      Marka araştırma ve takibi

Sizlere stratejik olarak kaliteli bir hizmet sunmayı temel amaçları arasında barındırmakta olan Günay Medya web tasarımından reklam hizmetlerine, patent hizmetlerine kadar sizlere etkin çözümler sunmaktadır.

Gerekli işlemlerin yapılabilmesi için bize ulaşmanız durumunda sizin için gerekli araştırmalar sağlanmakta ve ilgili ürün, proje, hizmet için patent girişimi sağlanmaktadır. Günay Medya maksimum başarı oranı ile bireylere kaliteli hizmet vermeyi temel amaçları arasında barındırmaktadır.

Herhangi bir şey için marka tescili yaptırmak isterseniz;

1-      Hizmet markaları

2-      Garanti markaları

3-      Ticaret markaları

4-      Ortak markalar

Düzeyinde sizlere hizmet sağlamaktadır. Tercih edilecek olan markalar kullanıcılar için genellikle kolay anlaşılabilir bir alt yapıya sahip olmalı ve ayırt edici bir takım özelliklere sahip olmalıdır. Bu durumda sahibi olacağınız markalar kolay taklit edilmemeli ve tüketicinin bilinçaltında etkili bir hal almasını sağlamalısınız.

Şirket sahibi (tüzel) kişiler için gerekli evraklar;  

ü  Vergi levhası fotokopisi

ü  Vekâletname

ü  İmza sirküleri

ü  Hazırlanmış ise markayı ifade eden kurumsal bir logo tercih edilir.

Şahıs başvuruları için gerekli evraklar;

ü  Kimlik fotokopisi

ü  Vekâletname

ü  Hazırlanmış ise markanızı ifade edecek bir logo bulundurmalısınız.