hakkimizdaBiz kimiz?

Günay Medya 2010 yılından günümüze dek sizlere alanında uzman ekibi ile beraber hizmet vermekte olan bir firmadır. Günay Medya Fark edilirsen, Fark yaratırsın ilkesini temel amaçları arasında barındırmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmayı sağlar. Günün her saatinde kurumsal anlamda sizlere destek sağlamakta olan firmamız sizlere her alanda etkin stratejiler sunmaktadır.

Ne tür çalışmalar yaparız?

Günay Medya sizlere web tasarımı, web yazılımı, E-ticaret entegrasyon, tasarım ve modül hizmetleri, Google seo optizmasyon, Google adwords reklamcılığı, Sosyal medya reklamcılığı alanında etkin hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca marka tescil işlemleri, patent başvurusu hizmetleri, online rezervasyon sistemleri, profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri sağlamaktadır. Sunulmakta olan hizmetler arasında büyük firmaların özel olarak tercih ettiği 360 derecelik sanal tur uygulamaları hem dikkat çekici niteliklere sahip olmakta, hem de büyük bir özen içerisinde tasarlanmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Günay Medya sizlere sunduğu profesyonel çalışmalar, kusursuz hizmetler ve destekler ile beraber tam müşteri memnuniyeti sağlamayı temel hedefleri arasında barındırmaktadır. Vizyon sahibi bir kuruluş olmamız ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayabiliyor olmamız bizi diğerlerinden ayırmakta olan en önemli özelliğimizdir.

Vizyonumuz nedir?

Müşterilerimizi daima memnun edebilecek niteliklerde hizmet sunan bir bilişim hizmetleri firması olmaktır.

Misyonumuz nedir?

Geçmişten günümüze dek kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı temel amaçları arasında barındırmakta olan firmamız sizlere daima kaliteli ve profesyonel tasarımlar, maksimum hizmet ve minimum maliyet eğrisi ile hizmet sağlamayı hedeflemektedir.