Drone Kiralama

Drone Fotograf Çekimleri

Kullanılan Drone: DJİ PHANTOM 4 –  DJI Mavic Pro

4K VİDEO ÇEKİMİ

Drone 2000’li yılların başında hayal gibi görünse de artık birçok alanda fonksiyonel olarak kullanılmaktadır. Kelime anlamı olarak insansız hava aracı olarak kullanılan drone hayatın çok içindendir. İnsanoğlunun hava uçan gözü olabilecek özelliklere sahiptir. Hava tahminlerini yapmak veya hava tahmini öğrenmek için drone kullanabilirsiniz. Basınç, sıcaklık ve nem raporlarını drone parçasına ekleyerek birinci elden öğrenebilirsiniz. Çiftçiler son yıllarda drone çekimlerinden yardım almaktadır. Yer yüzünden bir alanı veya bir kanalı ölçmek oldukça uğraştırıcı ve zaman alıcıdır. Ancak bir drone bu çekimi çok kısa bir sürede yapabilir. Sadece alanı ölçmek için değil oturduğunuz yerden bitkilerinizi veya mahsulünüzü kontrol edebilirsiniz.

Özel Çekimlerinizde Drone

Drone kameraları özel olarak yerleştirilmekte olup 3 boyutlu çekimler yapabilmekte ve dilediğiniz görüntüyü sizlere aktarmaktadır. Drone ışıkları ile dilediğiniz her alanı çok özel bir atmosfere dönüştürebilirsiniz. Sadece ışıkları ayarlayın ve uçurun. Özel eğlenceleriniz için drone kiralayabilir ve profesyonel ekibimiz ile en güzel anlarınızı havadan görüntüler ile saklayabilirsiniz. Evlilik teklifi gibi özel günleriniz de drone kiralayarak hayal gücünüzü katabilirsiniz.

Drone Çekimi Videolarımız


Büyük ve Özel Gün Düğün

Düğün çekimleri için drone en güzel seçimlerden biridir. Düğününüzün her anını havadan ve dilediğiniz açıdan yakalayabileceğiniz için drone kurtarıcınız olacaktır.  Sıradan bir günü sürpriz bir güne çevirmek isterseniz ev davetlerinizde garson drone olarak kullanabilir ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel kamera ve drone operatörlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizin yönergeleriniz ve istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz etkinliği veya alanı çekecektir. Drone kullanmak deneyim ister ve kamera açılarını iyi ayarlamak gerekir. Özel çekimler yapmak ise kalite işidir.  Günay Medya olarak drone kiralama alanında uzun zamandır müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İnsanların kanatları yoktur ve havadan birçok şey her zaman daha ayrıntılı ve bütüncül gözükmektedir. Drone’ların hayatımıza getirdiği güzelliklere ve ayrıcalıklara sizde bizimle beraber sahip olun. Son zamanlarda özellikle kiralık ve satılık evlerin havadan drone ile çekiminin ilanların görüntülenme oranını ve satış oranını arttırdığı belirlenmiştir. Kiralık villa çekimi, düğün çekimleri, sünnet çekimleri ve benzeri alanlar için drone kiralayarak kaliteyi tercih edebilirsiniz.

ARA TEKLİF AL